Локницька громада

Рівненська область, Вараський район

Засідання виконавчого комітету Локницької сільської ради

Дата: 29.04.2021 14:55
Кількість переглядів: 2057

Сьогодні  відбулось засідання виконавчого комітету Локницької сільської ради

До порядку денного виконавчого комітету було включено такі питання:

1. Про висунення кандидатури до присвоєння почесного звання «Мати-героїня» гр. Селевчук Галині Олександрівні, жительці с.Радове.

2.Про висунення кандидатури до присвоєння почесного звання «Мати- героїня» гр.Вакуліч Тетяні Василівні, жительці с.Радове.

3. Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини сироти.

4. Про затвердження складу міждисциплінарної комісії.

5.Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі будівлі клубу за адресою вул. Центральна,4 в с.Кухче Вараського району Рівненської області».

6.Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція частини приміщень першого поверху будинку культури під ЦНАП по вул. Центральна,72 в с.Локниця Вараського району Рівненської області».

7.Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт будівлі ФАП (внутрішне опорядження, заміна вікон та дверей, заміна покрівлі) на вул.Центральна,4 в с.Прикладники Вараського району Рівненської області».

8. Про відзначення Дня пам'яті та примирення 76-річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні на території Локницької сільської ради.

9.Про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Локницької сільської ради

10.Про  розгляд заяв  про надання матеріальної допомоги для жителів Локницької сільської ради.

11.Про затвердження заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2021 року.

12.Про присвоєння поштової адреси  житловому будинку Соломко С.В. жителю с.Радове.

13.Різне.